

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 25 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 124898
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13248
Ext.Price$0.13248
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13248 | $0.13248 |
| 10 | $0.06624 | $0.66240 |
| 50 | $0.05923 | $2.96150 |
| 100 | $0.05296 | $5.29600 |
| 500 | $0.04672 | $23.36000 |
| 1000 | $0.04122 | $41.22000 |
| 3000 | $0.03636 | $109.08000 |
| 5000 | $0.03283 | $164.15000 |
